Transport roweru drogą lotniczą jest możliwy w ramach wykupienia u przewoźnika lotniczego dodatkowej opcji "sprzęt sportowy". Koszt takiej usługi jest różny, zależnie od przewoźnika i zazwyczaj zamyka się w kilkuset złotych. Niestety, przewóz rowerów wiąże się z pewnymi utrudnieniami. Należy go wcześniej odpowiednio przygotować co równa się odkręceniu niektórych elementów i rozłożeniem roweru. Również spakowanie sprzętu rowerowego wymaga od nas kreatywności, wszystko po to aby rower, nierzadko za kilkanaście tysięcy złotych był bezpieczny podczas podróży. Więcej możecie przeczytać w naszym artykule TUTAJ

Warto też jasno powiedzieć, że drogą lotniczą nie można transportować rowerów elektrycznych dlatego transfer drogą naziemną pozostaje jedyną opcją. Dla uczestników naszych wypraw i nie tylko, uruchomiliśmy usługę transportu sprzętu z Polski do Gruzji. Rower dostarczasz do nas w Polsce a my w określonych terminach przewozimy go do Gruzji. Po zakończonej wyprawie zabieramy go z powrotem do Polski. Nie jest to usługa jedynie dla uczestników naszych wypraw a dla wszystkich, którym nasze terminy transferów odpowiadają. Rowery podróżują w specjalnie przygotowanym samochodzie dostawczym. Są one przez nas zabezpieczone w newralgicznych miejscach typu golenie czy dampery. Dodatkowo mocujemy je wewnątrz pojazdu w uchwyty zaprojektowane specjalnie do transportu rowerów tak aby nie przemieszczały się ani o milimetr. Rowery tradycyjne transportujemy w obie strony za 150EUR dla uczestników naszych wypraw, dla osób które chcą jedynie przetransportować swój rower to koszt 200EUR. Zapraszamy do kontaktu jeśli masz inny sprzęt, którego nie możesz lub nie chcesz transportować w samolocie.

Ze względu na sytuację pandemiczną w 2020 oraz w 2021 prosimy o zadawanie pytań w sprawie transportu (ograniczenia związane z przekraczaniem granic lądowych). 

Transport rowerów i innego sprzętu Polska - Gruzja

+48 888 462 500 - EU + WhatsUpp + Signal 

+995 500 509 470 - Gruzja

Imię:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!