Gruzja zapewnia niemal nieograniczone możliwości na wycieczki rowerowe enduro i szeroko rozumiane all mountain. Ścieżki, które służą lokalnym pasterzom do prowadzenia bydła są teraz przez nas odkrywane i sprawdzone do jazdy na rowerze. Naturalne single wijące się między drzewami, wąskie trakty biegnące po graniach i połoninach a wszystko na tle strzelistych szczytów. Swanetia w której działamy, otoczona szczelnie przez góry to idealny teren na rowery na Kaukazie. 

 

Warunki terenowe

To co robimy jest naszą pasją. Sami spędzamy czas aktywnie, dlatego znamy oczekiwania uczestników biorących udział w naszych przygodach. Bez dodatkowej pomocy żadne przedsięwzięcie nie doszłoby do skutku. Dzięki zaprzyjaźnionym guesthous'om, jesteśmy w stanie zapewnić noclegi podczas Twojej przygody, bez wożenia niepotrzebnego sprzętu. Współpracujemy z lokalnymi przewoźnikami, zapewniając transfery lotniskowe oraz wsparcie samochodów 4x4. Tobie pozostaje czerpać radość z jazdy. 

Ludzie

Jakie rowery w Swanetii ?

To nieistotne, czy posiadasz full'a enduro z 16 centymetrowym skokiem, typowego ścieżkowca na pełnym zawieszeniu a może lekką maszynę hardtail. Trasy dobieramy tak, aby każdy wykorzystał potencjał swojego roweru ale skupiamy się na mocniejszej jeździe, szutry zostawiamy innym :) Przed wyprawą wspólnie wybieramy warianty, dopasowując je do uczestników. W razie zaistniałej awarii staramy się naprawić Twój rower. 

Warunki terenowe

Ludzie

Jakie rowery ?

 Górna Swanetia Enduro

Dolna Swanetia Enduro/AM

Rowery MTB, Enduro, All Mountain w Gruzji i na Kaukazie

Transport rowerów Polska - Gruzja